Побутове обслуговування
На вул. К.Маркса з 1959 року будувався комбінат побутового обслуговування, який планувалося закінчити у 1960 році, але за браком коштів та будівельних матеріалів цього не було зроблено. У 1964 році в місті почали будуватися два великих ательє побутового комбінату — шевського і меблевого. Суттєве збільшення кількості ательє пов’язане з тим, що в період з 1960 по 1964 рік виріс попит на їх продукцію і послуги. У цей період були відкриті нові цехи: художньої вишивки, шиття та ремонту одягу, ручного плетення трикотажних виробів, ремонту і виготовленню меблів, технічного фото, виготовлення телефільтрів. За цей же період у місті були відкриті прокатний пункт, бюро добрих послуг, ремонт побутової техніки.
У 1966 році на вул. Жовтневій почалося спорудження майстерні міського побутового комбінату з ремонту побутової техніки і металовиробів. У 1967 році споруджено приміщення районного побутового комбінату. У 1970 році відкрито будинок побуту «Силует».
Міський комбінат побутового обслуговування
Міський комбінат побутового обслуговування почав свою робочу діяльність у січні 1961 року. Було створено 70 майстерень, з них 30 — у селах. Працював цех масового пошиття взуття, підпорядкований артілі ім. ХІХ партз’їзду. На вул. Р.Люксембург обладнана механічна майстерня, де можна було відремонтувати не тільки велосипеди, але й зробити поточний ремонт мотоциклів і моторолерів. Крім того, тут же можна було полагодити електронагрівальні прилади, наточити ножі і ножиці та інше. У червні 1961 року здано в експлуатацію нове двоповерхове приміщення на вул. К.Маркса, де були зосереджені основні види побутового ремонту. Туди перевели майстерню хімічної чистки і фарбування одягу, розмістилися швейні, шевські цехи, майстерні з ремонту годинників і радіо. На вул. К. Маркса, 15 в середині червня 1964 року відкрилася нова перукарня, яка працювала у дві зміни.
Коментарі
Наразі немає коментарів