Головна сторінка Карта сайту Контакти Пошук по сайту
Віктор Ваховський,
голова міської асоціації краєзнавців

Зв’язок

У 1950-х роках міська контора зв’язку нараховувала понад 130 працівників. Існували проблеми з наданням послуг зв’язку — черги на переговорному пункті, поганий зв’язок з селами району та інші. Кардинальним виходом було суттєве покращення матеріально-технічного стану телефонної станції. Для цього на початку березня 1960 року на вул. Леніна розпочалося будівництво нового будинку для розміщення поштамту. Тут на ритті котловану вперше у місті використано екскаватор. У 1955 році у 1910 квартирах встановили радіоточки, в тому числі 1160 в селі.

З 1944 до 1958 року Новоград-Волинським вузлом зв’язку керував учасник Великої Вітчизняної війни Андрєєв Василь Васильович, який почав працювати в підприємствах зв’язку з 1907 року. У 1953 році за сумлінну і бездоганну роботу з відновлення засобів зв’язку в післявоєнний період він був нагороджений орденом Леніна.

Джерело: Ваховський В. Соціалістичне будівництво у Новограді-Волинському / Віктор Ваховський // Новоград-Волинський. Історія міста. — Новоград-Волинський: НОВОград, 2010. — С. 435–611.


Коментарі

Наразі немає коментарів


Ви можете залишити свій коментар до цієї сторінки

  Ваше ім’я:
  E-mail (лише для зворотного зв’язку):
  Код (введіть число 81):
   

Увага! Всі коментарі публікуються лише піcля перегляду модератором.
Це не є цензурою, це лише захист від спаму. Сподіваємося на розуміння 😉