Головна сторінка Карта сайту Контакти Пошук по сайту
Віктор Ваховський,
голова міської асоціації краєзнавців

Громадське життя

У травні 1972 року відбувся творчий вечір письменників та поетів з Адигейської автономної області Краснодарського краю. 24 травня 1973 року місто відвідала делегація з Михайловградського округу Болгарії. Під час зимових канікул 1975 року гостями міста були студенти з країн Африки, Близького Сходу. Влітку 1976 і 1977 років до Новограда-Волинського приїжджали гості з Болгарії

Мітинг на військовому кладовищі, присвячений річниці Перемоги. Фото поч. 1970-х років
Мітинг на військовому кладовищі, присвячений річниці Перемоги. Фото поч. 1970-х років

У липні 1977 року Новоград-Волинський відвідали письменники та артисти з Чувашії. Гості ознайомилися з містом, побували у піонерському таборі, відвідали музей Лесі Українки, Палац культури і музей Бойової Слави, зустрілися з робітниками швейної фабрики та з колишнім підпільником Германом Івановичем Івановим.

20 серпня 1975 року помер Михайло Іванович Лянгус, який у 1941–1942 роках очолював Новоград-Волинський підпільний комітет, у 1942–1943 роках був начальником штабу партизанського загону ім. Чапаєва. Після війни деякий час працював заступником голови міськвиконкому, потім — начальником виробничої діяльності ліспромгоспу, завідувачем дезінфекційної станції, житлового управління міського комунального господарства. Завідував складами реалбази хлібопродуктів, пивзаводу, маслозаводу. Був нагороджений орденами Червоної Зірки та Знак Пошани і чотирма медалями.

Джерело: Ваховський В. Соціалістичне будівництво у Новограді-Волинському / Віктор Ваховський // Новоград-Волинський. Історія міста. — Новоград-Волинський: НОВОград, 2010. — С. 435–611.


Коментарі

Наразі немає коментарів


Ви можете залишити свій коментар до цієї сторінки

  Ваше ім’я:
  E-mail (лише для зворотного зв’язку):
  Код (введіть число 59):
   

Увага! Всі коментарі публікуються лише піcля перегляду модератором.
Це не є цензурою, це лише захист від спаму. Сподіваємося на розуміння 😉