Віртуальний музей міста Звягель
Головна сторінка
Карта сайту
Контакти

Склад Товариства об’єднаних слов’ян та осіб, що проходили у його справі

№№ Прізвище, ім’я, по батькові Роки життя Посада, військове звання та частина, у якій проходив службу
1 Андреєвич Яків Максимович 1801–1840 Підпоручик, 8-а артилерійська бригада
2 Берстель Олександр Карлович 1788–1830 Підполковник, 9-а артилерійська бригада
3 Бечаснов Володимир Олександрович 1802–1859 Прапорщик, 8-а артилерійська бригада
4 Борисов Андрій Іванович 1798–1854 Відставний підпоручик
5 Борисов Петро Іванович 1800–1854 Підпоручик, 8-а артилерійська бригада
6 Веденяпін Олексій Васильович 1804–1847 Прапорщик, 9-а артилерійська бригада
7 Веденяпін Аполон Васильович 1803–1870 Підпоручик, 9-а артилерійська бригада
8 Вигодовський Павло Хомич 1802–1881 Писар канцелярії
9 Височин Олександр Дмитрович 1802–1830 Прапорщик, 6-а кінна рота Александрійського полку
10 Головинський Павло Казимирович 1805–? Юнкер, 8-а артилерійська бригада
11 Горбачевський Іван Іванович 1800–1869 Підпоручик, 8-а артилерійська бригада
12 Громницький Петро Федорович 1803–1851 Поручик, Пензенський полк
13 Драгоманов Яків Якимович 1801–1840 Прапорщик, Полтавський полк
14 Жебрівський Фаддей Антонович 1800–? Шляхтич, секретар графа Ільїнського
15 Іванов Ілля Іванович 1800–1838 Бухгалтер, 3-й піхотний корпус
16 Киреєв Іван Васильович 1803–1866 Прапорщик, 8-а артилерійська бригада
17 Красницький Микола 1801–? Відставний підпоручик
18 Кузьмін Анастасій Дмитрович ?–1826 Поручик, Чернігівський полк
19 Лісовський Микола Федорович 1802–1844 Поручик, Чернігівський полк
20 Люблінський Юліан Казимирович 1798–1873 Дворянин
21 Мозган Павло Дмитрович 1802–1843 Підпоручик, Пензенський полк
22 Мозгалевський Микола Йосипович 1801–1844 Молодший офіцер, Саратовський полк
23 Невенгловський Дворянин
24 Одинцов Григорій Іванович Підпоручик, 8-а артилерійська бригада
25 Ольшевський ?–1828 Прапорщик, Саратовський полк
26 Островський Леопольд Дворянин
27 Пестов Олександр Семенович 1802–1833 Поручик, 9-а артилерійська бригада
28 Скальмировський Іполит Дворянин
29 Соловйов Веніамін Миколайович 1798–1871 Штабс-капітан, Чернігівський полк
30 Спиридов Михайло Матвійович 1796–1854 Майор, Пензенський полк
31 Сухінов Іван Іванович 1796–1828 Поручик, Олександрівський полк
32 Тиханов Микола Ілліч 1799–1831 Підпоручик, 9-а артилерійська бригада
33 Троцький Омелян Миколайович Поручик, Полтавський полк
34 Трусов Степан Петрович Підпоручик, Полтавський полк
35 Тютчев Олексій Іванович 1802–1856 Капітан, Пензенський полк
36 Усовський Олексій Васильович Поручик, Пензенський полк
37 Фролов Олексій Пилипович 1804–1885 Поручик, Пензенський полк
38 Фурман Андрій Федорович 1795–1835 Капітан, Чернігівський полк
39 Чорноглазов Ілля Михайлович 1799–? Підпрапорщик, 9-а артилерійська бригада
40 Шахирев Андрій Іванович 1799–1828 Поручик, Чернігівський полк
41 Шимков Іван Федорович 1803–1836 Прапорщик, Саратовський полк
42 Щекола Вікентій Іванович 1802–? Юнкер, Саратовський полк
43 Щепила Михайло Олексійович ?–1826 Поручик, Чернігівський полк
Джерело: Наумець Л. Новоград-Волинський — один із центрів декабристського руху / Ліна Наумець // Новоград-Волинський. Історія міста. — Новоград-Волинський: НОВОград, 2010. — С. 219—236.


Коментарі


Ви можете залишити свій коментар до цієї сторінки



Ваше ім'я:         Код (введіть число 84):

   

Увага! Всі коментарі публікуються лише піcля перегляду модератором.
Це не є цензурою, це лише захист від спаму. Сподіваємося на розуміння 😉