Музейчик нашого життя

Інформація

Так, є такий невеликий по площі, але досить місткий по вмісту та змісту інформації, різних оригіналів, фото і ксеродокументів, артефактів, раритетів.

Наше життя – не лише чисто приватне, суто сімейне. Це багатогранна життєдіяльність у всіх суспільних сферах, безпосередня участь у життєвих процесах, громадсько-політичній, трудовій роботі. А це – десятки різних колективів, державних інституцій, місцевих самоврядних органів. Це тисячі людей, з якими звела доля. Отож, в Музейчику є та чи інша інформація про всіх колег, осіб, персоналій, з якими довелось працювати, постійно щось впроваджувати, спілкуватися.

Шістнадцять розділів з детальною інформацією нашого життя поділяють Музейчик на суспільно-трудові етапи.

Вважаю, що наявна в Музейчику інформація є цілісним масивом уже історичних фактів, процесів, подій, які стосуються не лише наших з дружиною родин, але широкого загалу багатьох трудових колективів, громадян, населення. Кожне сімейство – це первинна ланочка нашого українського суспільства. Біографія сім’ї – частинка великої Історії України та її кожного краю.

Закликаю усіх творити, а також карбувати нашу новітню історію, формувати у суспільстві історичну пам'ять. Для цього у всіх бажаючих є всі можливості.

Запрошуємо відвідати і оглянути всі експозиції, висловити у Книзі відгуків своїх враження, зауваження, побажання.

З повагою, Володимир Загривий.


Фотогалерея

Світлини Музейчику можна переглянути у Галереї зображень сайту