Віртуальний музей міста Звягель
Головна сторінка
Карта сайту
Контакти
Віктор Ваховський,
голова міської асоціації краєзнавців

Будівництво

Одразу після війни розпочалося відновлення житлового фонду. У 1948 році проведено повну інвентаризацію домоволодінь у місті, впорядковані землі Міністерства оборони в Новоград-Волинському районі.

У листопаді 1946 року закінчилася відбудова міського готелю, який міг прийняти до 70 осіб. До послуг гостей в готелі була кімната відпочинку, ванна кімната тощо.

У 1950 році населення міста становило 35 000 осіб, кількість будинків усіх видів власності, включаючи і приватні, становила 1922, корисна площа житлових будівель складала 110 880 м&spu2;. У 1950 році розпочато будівництво цегляно-черепичних заводів у колгоспах району, більша частина їх продукції відправлялася до міста для промислового і житлового будівництва.


Джерело: Ваховський В. Соціалістичне будівництво у Новограді-Волинському / Віктор Ваховський // Новоград-Волинський. Історія міста. — Новоград-Волинський: НОВОград, 2010. — С. 435–611.

Коментарі

Ви можете залишити свій коментар до даної сторінкиВаше ім'я:         Код (введіть число 73):

   

Увага! Всі коментарі публікуються лише піcля перегляду модератором.
Це не є цензурою, це лише захист від спаму. Сподіваємось на розуміння :)
Наша сторінка у Facebook   Наш канал на Youtube

donate


Правильний CSS! Розробка та підтримка сайту © Віталій Терещук, 2009–2017.
Команда Музею: Віталій Терещук, Віктор Іконніков, Анатолій Сахно.
Передрук або відтворення матеріалів будь-яким способом повністю або частинами допускається лише з посиланням на джерело.